Duben je ve znamení jarního úklidu!

04.04.2023

Zastupitel Jindřich Bulan je v úklidu města velmi aktivní a je vidět, že mu na městě záleží! Ve spolupráci s Technickými službami zařídil úklid nelegální skládky na okraji města.

Je hlavním pořadatelem úklidové akce v neděli 23. 4. 2023 - Čistý Benešovský potok.

Budeme rádi, když se k nám připojíte! - Více zde na FB stránce.

Je to cca týden, kdy mi napsali obyvatelé spořilova, že při odpoledních procházkách narazili na dost nebezpečné místo v docházkové vzdálenosti benešáků. Požádal jsem pana ředitele TS Benešov pana Bohumil Rataj a pana místostarostu města Hostek Jakub , co by se s tím nechalo udělat.

Druhý den přijeli chlapi z TS na místo na ohledání místa a vytvoření plánu na bezpečné vyklizení. Na místě se nacházel velký počet jehel a jiného nebezpečného materiálu. Následující den to chlapům z technických služeb zabralo téměř 7 hodin času, než místo opět uvedli do stavu bezpečného prostředí.

Rád bych touto cestou veřejně vyjádřil respekt a poděkování k jejich práci. Mnoho lidí si na činnost TS Benešov stěžuje, avšak věřte, že je často vnímána jen jednostranně, tedy když je někde nějaký nepořádek, lidé si veřejně stěžují, ale že bych někde zahlédl příspěvek o tom, že jsou v létě trávníky hezky posekané, stromy ořezané, nepořádek od jiných spoluobčanů uklizený, to si nepamatuji. Díky chlapi

Pokud chcete přispět i Vy s úklidem našeho krásného města, můžete se k nám přidat v neděli 23.4.2023 v 9:30 na parkovišti před plaveckým bazénem, který pořádáme (letos již 10.ročník) za sportovní oddíl Sanchin Dojo Benešov - Karate, Jiu-jitsu, Sebeobrana, Fyzioterapie společně s Čistou řekou Sázavou, Benešov pro život, Posázaví a Jiří Hudec (machr na truhlařinu, stavební a bourací práce). 

Pak na závěr si na Sladovce tradičně opečem buřty a dáme si dobrou limču