Sbíráme podpisy

01.06.2022

Dobrý den, Benešáci. Mnohokrát děkujeme za Vaše pozitivní ohlasy na náš spolek "Benešov pro život". Na začátku našeho fungování, jsme řekli, že chceme zapojit lidi do dění v našem městě a přispět k jeho dlouhodobému a všestrannému rozvoji.

Uvědomujeme si, že tím hlavním, co určuje směr vývoje v našem městě, je politický mandát od občanů. Proto bychom se rádi ucházeli o Vaši důvěru v zářijových komunálních volbách.

Nestojí za námi žádná politická strana ani hnutí. Proto prvním nezbytným krokem pro účast ve volbách, je sběr podpisů na petiční archy. Svým podpisem se k ničemu nezavazujete! Svým podpisem nám jen umožníte ucházet se o Vaši přízeň a Vaše hlasy.

Budeme rádi, pokud nás podpoříte! Bez Vás to totiž nedáme!

Petiční archy již distribuujeme po našem městě. Jakými způsoby nám můžete vyjádřit podporu a nominovat nás?

Podpis k petici pro podporu spolku "Benešov pro život" je nyní možné připojit v následujících provozovnách.

Garáž Kafé Na Chmelnici 2104,

Švejk restaurant, Benešov Masarykovo nám. 7,

Biobene - prodejna Benešov Tyršova,

Jitex, Malé nám. 2006, Benešov,

U ČERNÉHO KONĚ, Dukelská 1734, Benešov,

Italská cukrárna, Karla Nového 2156, Benešov,

Optika- Jana Fulínová, Malé nám. 1700, Benešov,

Sport Bar Fortuna, Vnoučkova 1699, Benešov

Petiční arch si můžete vytisknout a kromě svého podpisu mohou vámi vytisknutý arch doplnit svými podpisy také členové rodiny, přátelé, kolegové a spoluobčané ve Vašem okolí. Aby byl podpis platný, musí splňovat zákonné podmínky:Věk občana v den voleb min. 18 let.Trvalé bydliště v Benešově a jeho místních částí (osadách).Za Vaši podporu děkují: Jakub Hostek, Karel Chládek, Ondřej Pešek, Šárka Hájková, Jan Hrachovský ml., Hana Mikulcová, Jindřich Bulan, Petr Živnůstka.